Łopata do śniegu z drewnianym trzonkiem 135 cm
Cena regularna:
towar niedostępny

Opis
Łopata do śniegu z drewnianym trzonkiem i metalowym osłoną szufli to podstawowe narzędzie, które powinno znaleźć się w arsenale każdego gospodarza przygotowującego się na zimowe miesiące. Wytrzymały, solidnie wykonany drewniany trzonek nie tylko gwarantuje stabilność podczas pracy, ale także zapewnia długotrwałe użytkowanie bez obaw o zniszczenie czy pęknięcia. Drewno, będące materiałem naturalnym, jest także przyjazne dla środowiska, co stanowi dodatkowy atut dla osób świadomych ekologicznie.
Z kolei lekka metalowa osłona szufli jest projektowana z myślą o maksymalnym komforcie i efektywności. Ergonomiczny uchwyt, zaprojektowany tak, aby zmniejszać napięcie w dłoniach i ramionach, pozwala na długie godziny pracy bez odczuwania zmęczenia. Idealnie wyważona i lekka, łopata jest idealnym rozwiązaniem do szybkiego i efektywnego odśnieżania podjazdów, chodników, schodów i innych powierzchni, które wymagają regularnego usuwania śniegu.
PARAMETRY
- Wysokość: 135 cm
- Kolor szufli: czarny
- Szerokość szufli: 51 cm
- Trzonek: Drewniany
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.