Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Produkt dnia

Siatka na krety jest najlepszym rozwiązaniem dla ochrony twojego trawnika jak i rabat z roślinami przed nornicami, kretami. Siatkę wykonano z bardzo mocnego polipropylenu, dlatego możemy mieć pewność, że raz zamontowana pod murawą, będzie gwarantem pięknego, równego trawnika przez bardzo długie lata.

Siatka to sprawdzony sposób na szkodniki i humanitarny względem stworzenia. Siatka przeciw kretom w naszej ofercie dostępna jest w różnych rozmiarach do wyboru. Bardzo łatwa w montażu przy użyciu standardowych akcesoriów zapewni trwałą ochronę przed szkodnikami.

Siatka posiada oczka o wymiarach 16x14 mm, dlatego nie utrudnia wegetacji roślin. Przed przygotowaniem trawnika należy rozłożyć siatkę przeciw kretom na głębokości ok 10cm. Nie należy  rozkładać jej  płycej, ponieważ istnieje możliwość zniszczenia siatki podczas aeracji trawnika.

Przewiń w dół lub sprawdź jedną z podkategorii: SIATKA WYMIARY 2 X 25 M, SIATKA WYMIARY 2 X 50 M, SIATKA WYMIARY 2 X 100 M, SIATKA WYMIARY 2 X 150 MSIATKA WYMIARY 2 X 200 M

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl