Duża biało-czerwona kokarda poliestrowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Duża kokarda w biało-czerwone paski – poliesterowa ozdoba w stylu cukrowej laski
Wprowadź do swoich dekoracji odrobinę słodkiej, świątecznej fantazji! Ta duża kokarda z poliestru w biało-czerwone paski to idealne nawiązanie do klasycznych cukrowych lasek, które są nieodłącznym symbolem Bożego Narodzenia. Jej wyrazisty wzór i żywe kolory przyciągają wzrok, wprowadzając radosną atmosferę do każdej aranżacji – od choinki, przez stroiki, aż po opakowania prezentów.
Kokarda została wykonana z wysokiej jakości materiału poliestrowego, który zachowuje swój kształt i pięknie się układa. Metalowy pierścień ułatwia szybkie i solidne przymocowanie w dowolnym miejscu, co czyni ją nie tylko estetyczną, ale również niezwykle praktyczną ozdobą.
Najważniejsze zalety tej kokardy:
-
Wzór w biało-czerwone paski – inspirowany klasycznymi cukrowymi laskami
-
Duży rozmiar – efektowny akcent dekoracyjny - 69x72 cm
-
Materiał: poliester – trwały, lekki i odporny na zagniecenia
-
Metalowy pierścień – łatwe i stabilne mocowanie
-
Uniwersalne zastosowanie – choinki, stroiki, prezenty, girlandy
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.