Bombki szklane szyszki 8 cm ciemnobrązowe 3 szt. KAEMINGK 023458
Przedsprzedaż - wysyłka od 01.09.2026
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SZKLANE BOMBKI W KSZTAŁCIE SZYSZKI ESPRESSO – ZESTAW 3 SZTUK
Jeżeli cenisz eleganckie ozdoby choinkowe inspirowane naturą, ten komplet będzie doskonałym wyborem do Twojego domu. Głęboki kolor espresso w połączeniu z delikatnym efektem szronu tworzy wyjątkową dekorację, która pięknie podkreśla świąteczny nastrój i doskonale prezentuje się także jako prezent dla bliskiej osoby.
Matowe wykończenie sprawia, że bombki wyglądają niezwykle stylowo i harmonijnie komponują się z ciepłym światłem lampek. Starannie odwzorowany kształt szyszki nadaje dekoracjom naturalny charakter i doskonale wpisuje się w klasyczne oraz rustykalne aranżacje. Efekt szronu dodaje zimowego uroku, dzięki czemu choinka zyskuje wyjątkową głębię i elegancję.
Zestaw trzech bombek pozwala stworzyć spójną kompozycję na choince, stroiku lub świątecznym wieńcu. Szklane wykonanie podkreśla ich dekoracyjny charakter, sprawiając, że będą zachwycać podczas każdego świątecznego sezonu.
- Kolor: espresso
- Średnica: 8 cm
- Wykończenie: matowe
- Dekoracja: efekt szronu
- Materiał: szkło
- Zawieszenie: sznureczek
- Zestaw: 3 bombki
Czy bombki wykonane są z prawdziwego szkła?
Tak, bombki zostały wykonane z szkła, które nadaje im elegancki wygląd i pięknie prezentuje się na choince.
Czy bombki posiadają zawieszenie?
Tak, każda bombka wyposażona jest w sznureczek do zawieszenia, dzięki czemu można od razu umieścić ją na choince lub świątecznej dekoracji.
Do jakich aranżacji pasuje kolor espresso?
Kolor espresso doskonale komponuje się z dekoracjami w odcieniach złota, beżu, zieleni, kremu oraz naturalnego drewna, tworząc eleganckie i przytulne świąteczne wnętrze.
Dane techniczne
| Rodzaj ozdób | Szyszka |
| Średnica bombki | 4,1 - 8 cm |
| Kolor bombek | Brązowy |
| Materiał | Szkło |
| Wykończenie ozdób | Matowe |
| Wyprodukowane w Polsce | Nie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.