Tyczka do roślin powlekana w kształcie bambusa

Dostępność: brak towaru
Cena: 1,40 zł 1.40






ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 4.65174
Producent: GardenPlus
Kod produktu: TyczkaKształtBambus

Opis

Powlekane tyczki w kształcie bambusa pomagają roślinom o słabej łodydze utrzymać ją w pionie, co sprzyja szybszej i zdrowszej wegetacji. Zaostrzony koniec ułatwia utwierdzenie wspornika w ziemi, a niewielkie wypustki na całej długości zapobiegają jego wypadnięciu.

Dzięki solidnemu wykonaniu i pokryciu tworzywem są bardzo odporne na uszkodzenia i niesprzyjające warunki atmosferyczne, a bambusowy kształt zapewnia oryginalny wygląd na tle rośliny. 

Tyczek można używać do podpierania pnączy, krzewów, delikatnych kwiatów, roślin warzywnych i owocowych. Podpór wymagają zarówno rośliny pokojowe jak i ogrodowe, dlatego tyczki w kształcie bambusa idealnie sprawdzą się w każdym przydomowym ogrodzie czy działce.

Do stabilizacji roślin przydatne będą również wszelkiego rodzaju wiązadła, spinacze, łączniki oraz zapinki, za pomocą których przymocujemy rośliny do tyczek, a są one dostępne w naszej ofercie (patrz poniżej).

Przy zakupie prosimy o wybór średnicy tyczki (11 mm lub 16 mm) oraz jej długości (90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm).

Dane techniczne

Średnica do wyboru 11 lub 16 mm
Długość do wyboru 90, 120, 150. 180 cm
Kolor jasny brąz, zielony
Materiał stal powlekana tworzywem

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

8 października 2018

Towar zgodny z opisem, bezproblemowa transakcja.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl